Nicuşor Dan anunţă că următorul Summit al Flancului Estic va avea loc în România, în 2027
Următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România, a anunţat preşedintele Nicuşor Dan în cadrul unei declaraţii de presă comune cu liderii care au participat la reuniunea acestui format, la Gdansk. „Am fost de acord că următoarea reuniune în acest format va avea loc în România la începutul anului 2027, dacă până atunci nu vor […]
Articolul Nicuşor Dan anunţă că următorul Summit al Flancului Estic va avea loc în România, în 2027 apare prima dată în DAMBOVITEANUL.
Ziarul tău pe net | Cele mai noi știri din Dâmbovița