Ministerul Sănătății anunță plăți record de peste 438 de milioane de lei din PNRR. Banii merg către spitale, digitalizare și cabinetele medicilor de familie
Ministerul Sănătății a anunțat că a efectuat, în această săptămână, plăți în valoare de 438,1 milioane de lei pentru proiecte finanțate prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR).
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online