Medicul din Orăștie, prins că lua șpagă pentru obținerea pensiei de invaliditate, condamnat la 4 ani de închisoare

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Medicul din Orăștie, prins că lua șpagă pentru obținerea pensiei de invaliditate, condamnat la 4 ani de închisoare

Doctorul hunedorean profesa pe lângă Casa Județeană de Pensii Sibiu, iar în dosarul instrumentat de procu­rorii DNA a fost pus
Mesagerul Hunedorean – Stiri si informatii din judetul Hunedoara.

Citeste la sursa