Mama acuzată că și-a lăsat copilul să moară de foame a fost arestată preventiv. Femeia din Galați ar suferi de depresie
Tânăra de 22 de ani din Galați care și-a lăsat băiețelul să moară de foame a fost arestată. La două săptămâni de la descoperirea ororii, polițiștii au externat-o din Spitalul de Psihiatrie, unde a fost examinată.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi