Mai mulți șoferi băuți sau fără permis au fost depistați de polițiști pe drumurile din județul Neamț

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Mai mulți șoferi băuți sau fără permis au fost depistați de polițiști pe drumurile din județul Neamț

Mai multe infracțiuni rutiere au fost constatate de polițiștii nemțeni în perioada 20-21 iunie, în urma controalelor desfășurate pe drumurile din județ. Cazurile vizează conducerea sub influența alcoolului, conducerea fără permis, falsul privind identitatea și încredințarea unui autovehicul unei persoane fără drept de a conduce. Primul caz a fost înregistrat în municipiul Piatra-Neamț. În jurul […]

Post-ul Mai mulți șoferi băuți sau fără permis au fost depistați de polițiști pe drumurile din județul Neamț apare prima dată în Stiri-Neamt.ro.

Stiri si informatii din judetul Neamt – Ziar online

Citeste la sursa