Luna iulie se anunță fierbinte: Prognoza pentru următoarele 4 săptămâni emisă de ANM

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Luna iulie se anunță fierbinte: Prognoza pentru următoarele 4 săptămâni emisă de ANM

În luna iulie temperaturile vor fi mai ridicate decât cele obișnuite, iar ploile vor fi reduse, potrivit prognozei pentru următoarele 4 săptămâni transmise vineri de Administrația Națională de Meteorologie (ANM).
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa