Lucrări finalizate la Bazinul Olimpic. La Bazinul acoperit încă se mai lucrează
Bazinul Olimpic „Ioan Alexandrescu” a fost redeschis miercuri, 24 iunie, după o perioadă de două săptămâni, în care a fost supus unor lucrări de întreținere și mentenanță. Acestea au fost efectuate conform programării, iar acum au fost finalizate.
Stiri bihor online