Lucian Bode: „În doar două săptămâni, PNL a reuşit să se degradeze atât de mult. S-a ajuns mult prea departe”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Lucian Bode: „În doar două săptămâni, PNL a reuşit să se degradeze atât de mult. S-a ajuns mult prea departe”

Deputatul PNL Lucian Bode, unul dintre cei cinci liberali cărora li s-a cerut demisia din partid, spune că s-a ajuns mult prea departe, iar în doar două săptămâni PNL a reuşit „să se degradeze atât de mult”.
Digi24

Citeste la sursa