Licitație finalizată după 4 ani: Primăria Iași a fost obligată de instanță să semneze contractul

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Licitație finalizată după 4 ani: Primăria Iași a fost obligată de instanță să semneze contractul

Municipalitatea ieșeană a avut nevoie de patru ani pentru a finaliza licitația în vederea restaurării Monumentului Independenței. La procedură, constructorul Katar Conneg a câștigat în fața Conest, dar Primăria a refuzat ulterior să semneze contractul. Câștigătorul a contestat în mai multe rânduri acest refuz și, în cele din urmă, la începutul acestui an, municipalitatea a […]

The post Licitație finalizată după 4 ani: Primăria Iași a fost obligată de instanță să semneze contractul appeared first on Apix.ro.

Știrile Apix.ro

Citeste la sursa