La finalizarea proiectului s-au trezit că mai era ceva de făcut! Motiv de reproșuri din partea lui Lasconi la recepția unei lucrări – Jurnalul de Arges

Răsună Câmpulungul de realizări, administrația locală recepționând în două zile trei obiective de investiții, dar dincolo de filmări cu drona și fotografii inaugurale a existat și o provocare lansată unui beneficiar de proiect. S-a încheiat renovarea energetică a Pavilionului Administrativ al Spitalului Municipal, însă primărița a descoperit acum că mansarda imobilului a rămas pe dinafară, […]
În echipă cu cititorii!