Kimmich critică atitudinea Germaniei după înfrângerea cu Ecuador: Au vrut mai mult victoria
Căpitanul naționalei Germaniei, Joshua Kimmich, a criticat atitudinea echipei după înfrângerea cu Ecuador, scor 1-2, în ultimul meci din faza grupelor Cupei Mondiale de fotbal 2026, afirmând că adversarii au arătat mai multă dorință de a câștiga.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online