Jandarmii dâmbovițeni vor fi în mijlocul cetățenilor la manifestările publice din perioada următoare

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Jandarmii dâmbovițeni vor fi în mijlocul cetățenilor la manifestările publice din perioada următoare

Jandarmii vor fi la datorie în perioada 24 – 29 iunie a.c., astfel încât cetățenii care vor participa la manifestările publice organizate la nivelul județului nostru să se afle în condiții de siguranță.  Jandarmii vor fi prezenți în 7 localități dâmbovițene, unde vor avea loc activități cultural-artistice, comemorative, religioase și sportive, astfel: – astăzi, 24 […]

Articolul Jandarmii dâmbovițeni vor fi în mijlocul cetățenilor la manifestările publice din perioada următoare apare prima dată în DAMBOVITEANUL.

Ziarul tău pe net | Cele mai noi știri din Dâmbovița

Citeste la sursa