ITM Botoșani l-a amendat cu 60.000 de lei pe patronul care și-a bătut joc de angajații, ULTIMATUM pentru plata salariilor 

Distribuie: FacebookXWhatsApp

ITM Botoșani l-a amendat cu 60.000 de lei pe patronul care și-a bătut joc de angajații, ULTIMATUM pentru plata salariilor 

Conducerea Inspectoratului Teritorial de Muncă (ITM) Botoșani a emis un punct de vedere cu privire la patronul care nu și-a plătit angajații de mai multe luni. 

Citeste la sursa