Internaționalul Alexandru Băluță a semnat cu Chindia Târgoviște
Alexandru Băluță, experimentatul mijlocaș cu o carieră la nivel înalt, național și internațional, revine la Târgoviște. Acum 13 ani pleca la Viitorul, după 2 ani petrecuți la Târgoviște, bifând ulterior prezențe la echipe ca CSU Craiova, Slavia Praga, Liberec, FCSB, echipa națională a României, cât și U17 și U21. Acum vine cu obiectivul clar de … Citește mai mult
Stiri Targoviste | Stiri Dambovita