În miez de noapte, Nicușor Dan a ieșit la o baie de mulțime pe străzile din Cluj, după vizita neanunțată
Preşedintele Nicuşor Dan, care se afla în drum spre Polonia unde merge la Summitul Flancului Estic, s-a oprit miercuri seară la Cluj-Napoca, ca să participe la o cină cu organizatorii „Techsylvania”. Ulterior, spre miezul nopții, șeful statului a ieșit în centrul Clujului, unde a făcut fotografii și videouri alături de oamenii întâlniți pe străzile municipiului. …
Știri Non Stop. Citește doar ceea ce merită.