Impact între două mașini la intrarea în Oșorhei: o persoană a fost transportată la spital

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Impact între două mașini la intrarea în Oșorhei: o persoană a fost transportată la spital

Incidentul s-a petrecut în dimineața zilei de miercuri, 24 iunie.
Stiri bihor online

Citeste la sursa