Imagini inedite în Oradea: Pompierii au iești să răcorească lumea în parcuri, în prima zi de cod roșu de caniculă (VIDEO)

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Imagini inedite în Oradea: Pompierii au iești să răcorească lumea în parcuri, în prima zi de cod roșu de caniculă (VIDEO)

Pompierii militari bihoreni au ieșit duminică seară cu autospeciala în două parcuri din Oradea, unde au creat perdele de apă pentru copiii aflați la joacă. Acțiunea a avut loc în Orășelul Copiilor și în Parcul Magnoliei, pe fondul temperaturilor extreme din această perioadă.
RSS Feed eBihoreanul.ro

Citeste la sursa