Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Iarba din oraș, cosită inclusiv cu două echipe de deținuți. Luna viitoare vin utilajele noi

Iarba care a crescut excesiv în urma ploilor este cosită, în această perioadă, de echipe de la Penitenciarul Bistrița și de la Direcția de Infrastructură și Servicii. Ritmul de intervenție va crește, cel mai probabil, de luna viitoare când vor sosi utilajele multifuncționale pentru întreținerea spațiilor verzi. Administratorul public al orașului, Adrian Costea, a explicat, […]
Știri din Bistrița

Citeste la sursa