Hunedorenii și-au încheiat evoluția la “mondiale”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Hunedorenii și-au încheiat evoluția la “mondiale”

Duminică seara, după închiderea ediției tipărite a cotidianului SERVUS HUNEDOARA, a început faza eliminatorie de la Campionatul Mondial de fotbal, care se desfășoară în Canada, Mexic și SUA, cu șaisprezecimile de finală. Cei doi hunedoreni prezenți la „mondiale” au părăsit competiția după faza grupelor. Eliminați în ultimele secunde Jucătorul Corvinului, Mohammad Abdualnadi, știa deja că […]

Acest articol Hunedorenii și-au încheiat evoluția la “mondiale” a aparut prima data in Servuspress.

Stiri, Politica, Sport, Editoriale

Citeste la sursa