Hoț identificat după ce și-a uitat telefonul și buletinul în magazinul pe care îl spărsese – Jurnalul de Arges

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Hoț identificat după ce și-a uitat telefonul și buletinul în magazinul pe care îl spărsese – Jurnalul de Arges

Un tânăr de 19 ani din localitatea Mândra a ajuns în arest preventiv după ce ar fi spart un magazin de produse electronice din Făgăraș și ar fi furat cinci telefoane mobile. Polițiștii au reușit să îl identifice rapid după o greșeală neașteptată: și-a uitat propriul telefon la locul faptei, iar în husa acestuia se […]

În echipă cu cititorii!

Citeste la sursa