Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”

Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”
DigiSport

Citeste la sursa