FOTO Doi minori sunt căutați în râul Ialomița după ce au dispărut la scăldat în localitatea Ograda

Distribuie: FacebookXWhatsApp

FOTO Doi minori sunt căutați în râul Ialomița după ce au dispărut la scăldat în localitatea Ograda

Pompierii și echipele de salvare din județul Ialomița continuă căutările pentru găsirea a doi minori, în vârstă de 13 și 17 ani, dispăruți în apele râului Ialomița, în localitatea Ograda. Potrivit Inspectoratului pentru Situații de […]
Sursa ta de ȘTIRI din Ialomița

Citeste la sursa