Fotbalistul care a debutat la 17 ani la FCSB face mărturii șocante: ”Din cauza drogurilor și a cluburilor de noapte mi-am pierdut cariera”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fotbalistul care a debutat la 17 ani la FCSB face mărturii șocante: ”Din cauza drogurilor și a cluburilor de noapte mi-am pierdut cariera”

Probleme uriașe pe plan personal pentru un jucător care se anunța o mare speranță la FCSB. Fotbalistul face mărturii cutremurătoare despre deciziile greșite luate de-a lungul vieții sale.
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.

Citeste la sursa