Fostul campion cu Dinamo Bucureşti antrenează în SUA şi se bucură din plin de Mondialul american!
În tinereţe a jucat la Dinamo Bucureşti, iar acum antrenează la Dynamo Houston. Un fost campion cu Dinamo se bucură din plin de Mondialul american. “Hai, Dinamo! Dinamo Bucureşti! Oriunde în lumea asta”, a spus Bogdan Onuţ, la microfonul Antena Sport. Bogdan Onuţ a luat titlul cu Dinamo în 2002, alături de Florentin Petre, Niculae, […]
The post Fostul campion cu Dinamo Bucureşti antrenează în SUA şi se bucură din plin de Mondialul american! appeared first on Antena Sport.
Ultimele stiri din sport, din Romania si din strainatate – rezultate meciuri – vezi victoriile si infrangerile.