Foc de armă în București. Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control (VIDEO)
Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi