Foc de armă în București. Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control (VIDEO)

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Foc de armă în București. Doi tineri care aveau droguri asupra lor au fost urmăriți de polițiști după ce au fugit de control (VIDEO)

Doi tineri care aveau o pungă cu substanţe psihoactive au fost urmăriţi de poliţişti de la Secţia 4 din Bucureşti după ce au încercat să fugă de control.

 

Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa