Fată de 17 ani la spital după ce a căzut cu motocicleta în centrul Timișoarei – Tion

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fată de 17 ani la spital după ce a căzut cu motocicleta în centrul Timișoarei – Tion

O tânără de 17 ani a fost implicată într-un accident rutier, miercuri, pe bulevardul I.C. Brătianu din Timișoara, la intersecția cu Carol Telbisz. Adolescenta a pierdut controlul motocicletei și a căzut după ce a frânat pentru a acorda prioritate unor pietoni.

Citeste la sursa