Familia caută o femeie care a plecat de la UPU Târgoviște. Aceasta nu s-a întors nici acasă, nici la spital

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Familia caută o femeie care a plecat de la UPU Târgoviște. Aceasta nu s-a întors nici acasă, nici la spital

AȚI VĂZUT-O? La data de 21 iunie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Târgoviște au fost sesizați de către un bărbat, cu privire la faptul că sora sa, NEAGOE MARIANA ANDREEA în vârstă de 35 ani, a plecat de la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean de Urgență Târgoviște în jurul orei 20:30-21:00 și … Citește mai mult
Stiri Targoviste | Stiri Dambovita

Citeste la sursa