Eșec în trepte: La aproape 10 ani după ce a luat-o la vale, dealul Ciuperca din Oradea arată în continuare ca un loc ruinat (FOTO)
Amenajat cu aproape 2 milioane de euro ca grădină publică și distrus după nici măcar un an de o alunecare de teren, dealul Ciuperca rămâne unul dintre cele mai costisitoare eșecuri urbanistice ale Oradiei. Și va înghiți bani în continuare, pentru că arată din ce în ce mai rău!
RSS Feed eBihoreanul.ro