Elevă transportată la spital în timpul Evaluării Naționale, după…
O elevă din clasa a VIII-a a avut nevoie de intervenția medicilor, luni, în timpul susținerii unei probe din cadrul Evaluării Naționale, la Școala Gimnazială nr. 11 „Miron Costin” din Suceava. Eleva a suferit un atac de panică Potrivit inspectorului școlar general al Inspectoratului Școlar Județean Suceava, Ciprian Anton, pentru adolescentă a fost solicitată intervenția […]
The post Elevă transportată la spital în timpul Evaluării Naționale, după ce i s-a făcut rău în sala de examen first appeared on Ziarul Argeşul – ediţia online.
Ştiri Argeş – Ştiri Piteşti