Echipa de floretă U13 a Coronei este campioană națională
Dublă performanță pentru scrima brașoveană! Echipa feminină U13 a Coronei Brașov a devenit campioană națională pe echipela floretă, după ce Amalia Sidoreac a câștigat și titlul individual. Locul 4 pentru echipa a doua.
Aici sunt stiri din Brasov