Doi tineri, reținuți după o tâlhărie comisă în mijloacele de transport în comun

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Doi tineri, reținuți după o tâlhărie comisă în mijloacele de transport în comun

Doi tineri, de 19 și 28 de ani, au fost reținuți de polițiștii din Constanța, fiind cercetați într-un dosar penal de tâlhărie calificată. Potrivit IPJ Constanța, cercetările sunt desfășurate de polițiștii din cadrul Poliției municipiului Constanța – Serviciul Municipal de Investigații Criminale, sub coordonarea Parchetului de pe lângă Judecătoria Constanța. […]

Articolul Doi tineri, reținuți după o tâlhărie comisă în mijloacele de transport în comun a aparut prima oara pe Constanța 100%.

Știri, analize și investigații

Citeste la sursa