Doi tineri, reținuți după o tâlhărie comisă în mijloacele de transport în comun
Doi tineri, de 19 și 28 de ani, au fost reținuți de polițiștii din Constanța, fiind cercetați într-un dosar penal de tâlhărie calificată. Potrivit IPJ Constanța, cercetările sunt desfășurate de polițiștii din cadrul Poliției municipiului Constanța – Serviciul Municipal de Investigații Criminale, sub coordonarea Parchetului de pe lângă Judecătoria Constanța. […]
Articolul Doi tineri, reținuți după o tâlhărie comisă în mijloacele de transport în comun a aparut prima oara pe Constanța 100%.
Știri, analize și investigații