Doi polițiști din Neamț au fost premiați de Ministerul Afacerilor Interne după ce au refuzat o mită de 500 de euro

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Doi polițiști din Neamț au fost premiați de Ministerul Afacerilor Interne după ce au refuzat o mită de 500 de euro

Doi agenți de poliție din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Neamț au fost recompensați de Ministerul Afacerilor Interne pentru un gest de integritate, după ce au refuzat o mită de 500 de euro oferită de un șofer și au sesizat imediat structurile anticorupție. Cu ocazia Zilei Drapelului Național, Ministerul Afacerilor Interne i-a premiat pe agentul […]

Post-ul Doi polițiști din Neamț au fost premiați de Ministerul Afacerilor Interne după ce au refuzat o mită de 500 de euro apare prima dată în Stiri-Neamt.ro.

Stiri si informatii din judetul Neamt – Ziar online

Citeste la sursa