Doi bărbați reținuți după scandalul violent dintr-un restaurant din Ploiești
Doi bărbați din Ploiești, în vârstă de 41 și 52 de ani, au fost reținuți pentru 24 de ore în dosarul care vizează scandalul violent produs în urmă cu aproape două săptămâni într-un restaurant din municipiu. Măsura a fost dispusă de polițiști după administrarea probatoriului și audierea persoanelor implicate în incidentul petrecut pe 12 iunie […]
Articolul Doi bărbați reținuți după scandalul violent dintr-un restaurant din Ploiești apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Știri din Ploiești & Prahova