Doi bărbați, prinși când ridicau un colet cu 4 kg de droguri din Olanda. Unul a fost arestat preventiv
Doi bărbați, de 35 și 39 de ani, au fost prinși de polițiștii antidrog și procurorii DIICOT în timp ce ridicau un colet trimis din Olanda, care conținea aproximativ patru kilograme de substanțe psihoactive. Potrivit Inspectoratului General al Poliției Române, anchetatorii au stabilit că, în cursul lunii iunie, bărbatul de 39 de ani ar fi […]
Știri din Constanța. Rapid, clar, direct.