Directorul Salvamont Sibiu a primit Placheta de Onoare a MAI de Ziua Drapelului Național

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Directorul Salvamont Sibiu a primit Placheta de Onoare a MAI de Ziua Drapelului Național

Cu ocazia Zilei Drapelului Național al României, directorul Serviciului Public Județean Salvamont Sibiu a fost distins cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne, în semn de apreciere pentru meritele deosebite și modul exemplar în care și-a îndeplinit misiunile încredințate. „Această distincție reprezintă, înainte de toate, o recunoaștere a munciiRead More
Stiri din judetul Sibiu

Citeste la sursa