Digitalizarea „de milioane” a Primãriei Vaslui: bani europeni, strategii peste strategii vs. cetãteni „gârboviti” la ghisee

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Digitalizarea „de milioane” a Primãriei Vaslui: bani europeni, strategii peste strategii vs. cetãteni „gârboviti” la ghisee

O ALTÃ OPORTUNITATE PENTRU EI… De mai bine de un deceniu si jumãtate, Primãria Municipiului Vaslui vorbeste despre digitalizare ca despre un obiectiv strategic esential al institutiei. În fiecare an apar noi proiecte, noi finantãri, noi parteneriate si noi promisiuni despre transformarea administratiei locale într-una modernã, eficientã si orientatã cãtre cetãtean. Sute de mii, poate …

Articolul Digitalizarea „de milioane” a Primãriei Vaslui: bani europeni, strategii peste strategii vs. cetãteni „gârboviti” la ghisee apare prima dată în Vremea noua – Liderul presei vasluiene.

Fondat la Bârlad, în 1910

Citeste la sursa