DEZASTRU | Să vină turiștii! Îi așteptăm cu “masa pusă” în inima orașului! FOTO

Distribuie: FacebookXWhatsApp

DEZASTRU | Să vină turiștii! Îi așteptăm cu “masa pusă” în inima orașului! FOTO

După ce prima zi a Zilelor Târgu Mureșene a lăsat în urmă un gust amar pentru mulți locuitori, realitatea din această dimineață confirmă cele mai pesimiste așteptări. În timp ce executivul primăriei se laudă cu evenimente de mare amploare, pentru care s-au „risipit” peste 2 milioane de lei pe artiști aduși din afara orașului — […]

Citeste la sursa