Cum arată acum Bodo de la Proconsul după ce a slăbit aproape 50 de kilograme. Transformarea i-a surprins pe fani

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Cum arată acum Bodo de la Proconsul după ce a slăbit aproape 50 de kilograme. Transformarea i-a surprins pe fani

Bodo, solistul trupei Proconsul, continuă să atragă atenția după transformarea fizică prin care a trecut în ultimele luni. Artistul a reușit să slăbească aproximativ 46 de kilograme, iar schimbarea este vizibilă. Dacă mulți dintre admiratorii săi l-au felicitat pentru ambiție, au existat și persoane care au criticat noua sa înfățișare. Aflat în vacanță în Grecia, cântărețul a decis să răspundă comentariilor primite și a transmis un mesaj pe rețelele de socializare. Transformarea lui Bodo vine după o perioadă în care artistul s-a confruntat cu mai multe probleme de sănătate și a hotărât că este momentul să își schimbe stilul de viață. Mesajul
Stiri Prahova, Stiri Ploiesti, Tu alegi

Citeste la sursa