Cei de la Casa de Insolvență Moldova SPRL spun că nu «au jefuit» Reiser Bârlad și că nu au «ciupit» bani din visterie pentru un onorariu nemeritat

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Cei de la Casa de Insolvență Moldova SPRL spun că nu «au jefuit» Reiser Bârlad și că nu au «ciupit» bani din visterie pentru un onorariu nemeritat

DREPT LA REPLICĂ… Casa de Insolvență Moldova SPRL, lichidatorul companiei din subordinea CL Bârlad, Reiser SA a reacționat după ce ziarul nostru a publicat un articol intitulat „Reiser Bârlad, jaf de 8,5 miliarde de lei, chiar în timpul insolvenței. Casa de Insolvență Moldova a ciupit un miliard, fără a avea dreptul, iar consilierii nu i-au …

Articolul Cei de la Casa de Insolvență Moldova SPRL spun că nu «au jefuit» Reiser Bârlad și că nu au «ciupit» bani din visterie pentru un onorariu nemeritat apare prima dată în Vremea noua – Liderul presei vasluiene.

Fondat la Bârlad, în 1910

Citeste la sursa