„Ce se întâmplă la Tribunalul Ilfov?”. Un lider PNL acuză că nu are acces la dosarul deschis de liberalii care „au ales drumul pesedismului”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

„Ce se întâmplă la Tribunalul Ilfov?”. Un lider PNL acuză că nu are acces la dosarul deschis de liberalii care „au ales drumul pesedismului”

Secretarul general al PNL, Robert Sighiartău, a declarat sâmbătă că avocații partidului nu au acces la dosarul în care Tribunalul Ilfov a dat o ordonață într-un timp record. Acțiunea în instanță a fost deschisă de 16 liberali care au contestat deciziile luate în Biroului Politic Național al formațiunii conduse de Ilie Bolojan. Deputatul a denunțat …
Știri Non Stop. Citește doar ceea ce merită.

Citeste la sursa