„Bolojenistul” din PSD: Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi» pentru Simion / Sociologul indicat că a venit cu ideea: „Rușine să-i fie!”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

„Bolojenistul” din PSD: Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi» pentru Simion / Sociologul indicat că a venit cu ideea: „Rușine să-i fie!”

Primarul PSD al Buzăului, Constantin Toma, a susținut miercuri într-un interviu la Recorder că, la alegerile prezidențiale din 2024, liderii PSD au cerut organizațiilor partidului să direcționeze în primul tur voturi către George Simion, pentru ca liderul AUR să intre în turul doi cu Marcel Ciolacu. În interviul acordat jurnalistulului Sebastian Zachmann în emisiunea sa …
Știri Non Stop. Citește doar ceea ce merită.

Citeste la sursa