Bărbat condamnat la aproape patru ani de închisoare, depistat în gara din Zalău Bărbat condamnat la aproape patru ani de închisoare, depistat în gara din Zalău
Cu mandat de aretare emis pe numele său, un bărbat de 34 de ani, din comuna Bălan, a fost prins în zona gării din municipiul Zalău în cursul zilei de marți. Acesta a fost depistat de polițiștii Biroului Județean de Poliție Transporturi Sălaj, iar în urma verificărilor, oamenii legii au stabilit că pe numele acestuia era emis un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea de către Judecătoria Sighetu Marmației, pentru săvârșirea infracțiunilor de furt calificat și a unor infracțiuni la regimul rutier. Bărbatul a fost condamnat de magistrați la…
Articolul Bărbat condamnat la aproape patru ani de închisoare, depistat în gara din Zalău apare prima dată în Magazin Sălăjean.