Bănuit de combinații cu DROGURI a fost luat pe sus cu mascații! Bărbatul de 35 de ani avea mandat de arestare și se relaxa la un apartament din Bistrița! L-au SĂLTAT și-l trimit în Germania, la judecată!

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Bănuit de combinații cu DROGURI a fost luat pe sus cu mascații! Bărbatul de 35 de ani avea mandat de arestare și se relaxa la un apartament din Bistrița! L-au SĂLTAT și-l trimit în Germania, la judecată!

La data de 26 iunie 2026, în urma cooperării dintre ENFAST România și ENFAST Germania, polițiștii Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud au depistat și reținut un bărbat de 35 de ani, cetățean român cu domiciliul în Germania, într-un apartament din municipiul Bistrița. Avea MANDAT de arestare și se relaxa pe balcon, într-o piscină de plastic! …

The post Bănuit de combinații cu DROGURI a fost luat pe sus cu mascații! Bărbatul de 35 de ani avea mandat de arestare și se relaxa la un apartament din Bistrița! L-au SĂLTAT și-l trimit în Germania, la judecată! first appeared on ZIAR DE BISTRIȚA.

Vom gândi și vom fi liberi

Citeste la sursa