Au lăsat-o fără bani! Adriana Trandafir, victima unei escrocherii incredibile. Cinci tineri au cheltuit 13.000 lei pe haine și mâncare

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Au lăsat-o fără bani! Adriana Trandafir, victima unei escrocherii incredibile. Cinci tineri au cheltuit 13.000 lei pe haine și mâncare

Adriana Trandafir a fost victima unei fraude bancare care i-a provocat o pagubă de aproximativ 13.000 de lei. Cinci tineri au folosit datele cardului actriței pentru aproape 200 de tranzacții ilegale. Suspecții au fost reținuți după percheziții desfășurate în București, Ilfov și Teleorman.
Jurnalul

Citeste la sursa