Au început lucrările de modernizare a DJ 174C, la ieșirea din Bilbor spre județul Suceava

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Au început lucrările de modernizare a DJ 174C, la ieșirea din Bilbor spre județul Suceava

Consiliul Județean Harghita a emis, marți, 23 iunie, ordinul de începere a lucrărilor de modernizare a drumului județean DJ 174C, pe sectorul de la ieșirea din Bilbor spre județul Suceava. Investiția vizează modernizarea unui tronson de 1.000 de metri la ieșirea din localitatea Bilbor, precum și a unui sector de 230 de metri aflat la […]

Sursa: Ziar Harghita.

Singurul ziar bilingv din Harghita

Citeste la sursa