Argeș. Călare pe moped, băut și fără permis, prins la Câmpulung – Jurnalul de Arges

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Argeș. Călare pe moped, băut și fără permis, prins la Câmpulung – Jurnalul de Arges

Pe 25 iunie, polițiștii din cadrul Biroului Rutier Câmpulung au depistat un bărbat de 32 de ani, din municipiul muscelean, care conducea un moped pe Șoseaua Națională de pe raza municipiului, iar cu ocazia verificărilor efectuate în bazele de date a rezultat că împricinatul nu figurează ca deținător de permis de conducere și că mopedul […]

În echipă cu cititorii!

Citeste la sursa