AQUABIS: Solicităm abonaților să folosească apa potabilă cu prudență și responsabilitate

Distribuie: FacebookXWhatsApp

AQUABIS: Solicităm abonaților să folosească apa potabilă cu prudență și responsabilitate

„În contextul perioadei îndelungate în care se înregistrează temperaturi extrem de ridicate și precipitații reduse, solicităm abonaților să folosească apa potabilă provenită din rețeaua publică cu prudență și responsabilitate”, transmite Aquabis.

The post AQUABIS: Solicităm abonaților să folosească apa potabilă cu prudență și responsabilitate appeared first on Bistrițeanul.ro.

Ziar online din Bistrița-Năsăud | Știri locale și reportaje din Bistrița

Citeste la sursa