Apel la responsabilitate privind consumul de apă, transmis locuitorilor din Bucșani
Primarul comunei Bucșani, Alin Șuțoiu, a transmis locuitorilor un apel la responsabilitate în ceea ce privește consumul de apă potabilă, în contextul sezonului secetos și al recomandărilor formulate de Compania de Apă Târgoviște-Dâmbovița. Autoritățile le solicită cetățenilor să utilizeze apa din rețeaua publică exclusiv pentru consumul menajer, astfel încât alimentarea cu apă să poată fi […]
Articolul Apel la responsabilitate privind consumul de apă, transmis locuitorilor din Bucșani apare prima dată în DAMBOVITEANUL.
Ziarul tău pe net | Cele mai noi știri din Dâmbovița