Amendă penală de 5.200 de lei pentru un profesor din Sântandrei, acuzat că a lovit peste cap un elev

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Amendă penală de 5.200 de lei pentru un profesor din Sântandrei, acuzat că a lovit peste cap un elev

Sorin Ban, profesor și fost director al Școlii Gimnaziale nr. 1 din Sântandrei, a fost obligat, luni, de Judecătoria Oradea să achite o amendă penală de 5.200 de lei, drept pedeapsă pentru purtare abuzivă, după ce a lovit un elev de 12 ani.
Stiri bihor online

Citeste la sursa